W jaki sposób można sprawdzić ile wygrało się w grach liczbowych Totalizatora Sportowego?

Zakłady kupowane w kolekturach to jedna z możliwości wygrania dużych pieniędzy. Nic więc dziwnego, że osoby, które wykupiły zakład na daną grę chcą dowiedzieć się, ile wygrały. W jaki sposób można to najprościej zrobić?
Aktualne wyniki Lotto, jak i innych gier liczbowych są oczywiście dostępne w kolekturze.

 

Tam nie tylko można pobrać wydruk aktualnych wyników, ale także sprawdzić samodzielnie swój kupon. Wystarczy skorzystać ze specjalnego czytnika. Jeśli akurat nie można iść do punktu sprzedaży zakładów istnieją inne możliwości. Jedną z nich jest zakupienie gazety, gdzie drukowane są wyniki gier liczbowych. Można również skorzystać z telegazety. Najwygodniej jest jednak wejść na stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się nie tylko tego, jakie liczby zostały wylosowane, ale również jakie nagrody zostały przyznane za trafienie. W przypadku gry Lotto można również dowiedzieć się, czy padła główna wygrana, czy jednak kumulacja nadal trwa.
Obecnie wiele osób sprawdza liczby oraz kupuje zakłady przy pomocy aplikacji na telefon. Dzięki niej mniejsze wygrane od razu przesyłane są na konto.

Author: olshy-tech.pl