ul.Kopcińskiego 14/15
02-777 Warszawa

+48 665 088 230
olshy@olshy-tech.pl

Studio Projektowe Olshy-tech Webmaster

Witamy serdecznie !

Tworzenie stron internetowych jest jedną z naszych specjalności. Dzięki nim, nasi klienci otwierają się na nowych odbiorców. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, dzięki której uzyskasz dostęp do szerokiego grona klientów. Witryny które projektujemy, są zawsze w pełni funkcjonalne, oparte na najnowszych standardach programowania oraz zoptymalizowane tak aby działały szybko i sprawnie. Na Państwa życzenie zadbamy o Waszą stronę oraz regularnie zaktualizujemy jej treści. Jeżeli posiadają już Państwo stronę internetową podejmiemy się jej modernizacji i odświeżymy jej wygląd. Mamy nadzieję że zdołamy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty atrakcyjnej zarówno pod względem wykonania jak i ceny. Zaprojektujemy dla Państwa profesjonalną stronę internetową dopasowaną do waszych indywidualnych potrzeb, tak aby spełniała wszystkie Wasze oczekiwania. W naszej ofercie mam dla Państwa przygotowany kompleksowy wachlarz usług związanych z internetem począwszy od stworzenia wizerunku strony aż do pojawienia się jej w sieci, zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw jak jak i osób prywatnych. Dodatkowo wszystkie tworzone przez nas strony są stronami responsywnymi co oznacza iż automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu monitora, tabletu oraz smartfona. Piszcie, pytajcie, sprawdźcie a na pewno, nie pożałujecie !STRONA NA SZABLONIE

Stworzę dla Państwa unikalną i atrakcyjną stronę na szablonie, co znacznie obniży koszt i czas realizacji.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Uszyjemy stronę na miarę! Dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasza strona wyróżni się oryginalnym designem.

NIEPOWTARZALNA GRAFIKA

Zaprojektujemy dla Was unikalną grafikę, wykonamy zdjęcia oraz zredagujemy treści, aby ukazać unikalny charakter Państwa firmy.

OPTYMALIZACJA I RESPONSYWNOŚC

Stworzymy dla Państwa stronę zgodnie z najnowocześniejszymi trendami oraz zoptymalizujemy ją pod wyszukiwarkę Google.

OPIEKA TECHNICZNA

Zapewnimy Ci wsparcie techniczne i doradztwo prawdziwych profesjonalistów!

Czekamy na kontakt od Państwa !

Ustalimy jak ma wyglądać Wasza strona internetowa oraz uzgodnimy wszystkie szczegóły potrzebne do wykonania witryny.

Dzwońcie, piszcie, rejestrujcie się i pytajcie o szczegóły.


Projekty stron dla Państwa


Strony internetowe Strona www Witryny www Projektowanie stron Tworzenie www tworzenie stron budowanie stron zakladanie strony Olshy-tech webmaster Projekty stron witryny wwwStrona internetowawitryny www witryny www witryny www witryny www witryny www

 


 

Zapraszamy Państwa do POBIERALNI, w której znajdziecie Wszystkie Oryginalne Systemy WindowsRozszerzenia Joomla oraz Nowości filmowe.

Dołączcie już dziś !
Kursy programowania. Co poniedziałek nowy odcinek ! Poprzednie odcinki znajdziecie Państwo w zakładce "KURSY"

Kurs MySQL odc. 2: Złożone zapytania wyszukujące. Księgarnia online

Kurs C++ odc. 2: Instrukcja warunkowa if. Decyzje w programie

Kurs CSS odc. 2: Stylizacja szablonu strony. Właściwości CSS w akcji

Społeczność oraz Forum

Olshy-tech webmaster to także miejsce w którym znajdziesz przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, uzyskasz pomoc na FORUM a także, jeśli zechcesz, podzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi użytkownikami naszego serwisu.

Dołącz do Nas !