ul.Kopcińskiego 14/15
02-777 Warszawa

+48 665 088 230
olshy@olshy-tech.pl

Piotr Olszewski

Witam serdecznie !

Tworzenie stron internetowych jest jedną z moich specjalności. Dzięki nim, moi klienci otwierają się na nowych odbiorców. Stworzę dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, dzięki której uzyskasz dostęp do szerokiego grona klientów. Witryny które projektuję, są zawsze w pełni funkcjonalne, oparte na najnowszych standardach programowania oraz zoptymalizowane tak aby działały szybko i sprawnie. Na Państwa życzenie zadbam o Waszą stronę oraz regularnie zaktualizuję jej treści. Jeżeli posiadają już Państwo stronę internetową podejmę się jej modernizacji i odświeżę jej wygląd. Mam nadzieję że zdołam zachęcić Państwa do skorzystania z mojej oferty atrakcyjnej zarówno pod względem wykonania jak i ceny. Stworzę dla Państwa profesjonalną stronę internetową dopasowaną do waszych indywidualnych potrzeb, tak aby spełniała wszystkie Wasze oczekiwania. W mojej ofercie mam dla Państwa przygotowany kompleksowy wachlarz usług związanych z internetem począwszy od stworzenia wizerunku strony aż do pojawienia się jej w sieci, zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw jak jak i osób prywatnych. Dodatkowo wszystkie tworzone przeze mnie strony są stronami responsywnymi co oznacza iż automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu monitora, tabletu oraz smartfona. Piszcie, pytajcie, sprawdźcie a na pewno, nie pożałujecie !

Społeczność oraz Forum

Olshy-tech webmaster to także miejsce w którym znajdziesz przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, uzyskasz pomoc na FORUM a także, jeśli zechcesz, podzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi użytkownikami naszego serwisu.

Dołącz do Nas !

STRONA NA SZABLONIE

Stworzę dla Państwa unikalną i atrakcyjną stronę na szablonie, co znacznie obniży koszt i czas realizacji.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Uszyję stronę na miarę! Dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasza strona wyróżni się oryginalnym designem.

NIEPOWTARZALNA GRAFIKA

Zaprojektuję dla Was unikalną grafikę, wykonam zdjęcia oraz zredaguję treści, aby ukazać unikalny charakter Państwa firmy.

OPTYMALIZACJA I RESPONSYWNOŚC

Stworzę dla Państwa stronę zgodnie z najnowocześniejszymi trendami oraz zoptymalizuję pod wyszukiwarkę Google.

OPIEKA TECHNICZNA

Zapewnim Ci wsparcie techniczne i doradztwo prawdziwego profesjonalisty!

Czekam na kontakt od Państwa !

Ustalimy jak ma wyglądać Wasza strona internetowa oraz uzgodnimy wszystkie szczegóły potrzebne do wykonania witryny, z której będziemy zadowoleni.

Dzwońcie, piszcie, rejestrujcie się i pytajcie o szczegóły.


Projekty stron dla Państwa


Strony internetowe Strona www Witryny www Projektowanie stron Tworzenie www tworzenie stron budowanie stron zakladanie strony Olshy-tech webmaster Projekty stron witryny wwwStrona internetowawitryny www witryny www witryny www witryny www witryny www

Kursy programowania. Co poniedziałek nowy odcinek ! Poprzednie odcinki znajdziecie Państwo w zakładce "KURSY"

Kurs PHP odc. 4: Przetwarzanie daty i czasu serwera

Kurs HTML odc. 4: Listy, automatyczne przewijanie strony

Kurs JavaScript odc. 4: Zapis liczb, IEEE 754, zaokrąglanie wartości